Юридическая информация
Ок таксі
УМОВИ Й ПОЛОЖЕННЯ

Остання редакція: 25 січня 2019 р.
1. Договірні відносини
Ці Умови використання («Умови») регламентують користування вами – фізичною особою в межах України – додатками, веб-сайтами, контентом, продуктами й послугами («Послуги») або отримання доступу до них, який надає Ок таксі, яка розташована в м. Київ, Чупринки, 5, оф 65.  ФОП Радько Всеволод Володимирович ІН 2501820310
ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦИМИ ПРАВИЛАМИ, ПЕРШ НІЖ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО ПОСЛУГ АБО КОРИСТУВАТИСЯ НИМИ.
Отримуючи доступ до Послуг і користуючись ними, ви погоджуєтеся з цими Умовами, які становлять угоду між вами та Ок таксі.
Якщо ви не погодитеся з цими Умовами, ви не отримаєте доступу до Послуг або не зможете користуватися ними. Ці Умови повністю замінюють попередні угоди або домовленості з вами. Ок таксі може негайно скасувати ці Умови або будь-які Послуги, узагалі припинити надавати вам Послуги або позбавити вас доступу до Послуг або будь-якої їхньої частини в будь-який час і з будь-якої причини.
До певних Послуг можуть застосовуватися додаткові умови, зокрема політика щодо особливого випадку, діяльності або заходів рекламного характеру; при цьому ми повідомимо вам ці додаткові правила, пов’язані з відповідними Послугами. Додаткові умови доповнюють Умови надання відповідних Послуг і вважаються невіддільною частиною цих Умов. Додаткові умови мають перевагу над цими Умовами, якщо вони протирічать їм у питаннях, пов’язаних із використанням певних Послуг.
Ок таксі може час від часу змінювати Умови, пов’язані з надаваними Послугами. Зміни набувають чинності після публікації тут компанією Ок таксі оновлених Умов чи політики з внесеними виправленнями або додаткових умов надання відповідних Послуг. Ваш постійний доступ до Послуг або користування ними після такої публікації – свідчення того, що ви погоджуєтеся зі зміненими умовами користування Послугами.
Збір і використання нами особистої інформації, пов’язаної з надаваними Послугами, відбувається відповідно до Політики конфіденційності  Ок таксі., опублікованої за адресою: http://ok.lt.ua/p0009.htm. Ок таксі може надати обробнику претензій або страховику будь-яку необхідну інформацію (зокрема, ваші контактні дані) у разі скарги чи виникнення суперечки або конфлікту, які можуть передбачати нещасний випадок за вашою участі та участі третьої особи (зокрема, водія транспортної компанії), і якщо така інформація або дані будуть необхідні для вирішення скарги, суперечки або конфлікту.
2. Послуги
Послуги – це технологічна платформа, яка дає змогу користувачам мобільних додатків Радько В. В.. веб-сайтів Радько В. В., передбачених умовами надаваних Послуг (окремо іменовані «Додаток»), організовувати й планувати перевезення та/або надання логістичних послуг за участі незалежних сторонніх постачальників таких послуг, зокрема незалежних сторонніх транспортних компаній і незалежних постачальників логістичних послуг, відповідно до угоди з Радько В. В., або її афілійованими особами («Незалежні постачальники»). Якщо Радько В. В не уклав з вами окремої письмової угоди, Послуги надаються вам винятково для вашого особистого, некомерційного використання. ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО Радько В. В НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АБО НАДАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ПОСЛУГ І НЕ ВИКОНУЄ РОЛЬ ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ, І ТАКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ АБО ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНИМИ СТОРОННІМИ ПІДРЯДНИКАМИ, ЯКІ НЕ Є СПІВРОБІТНИКАМИ Радько В. В АБО ЇЇ АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ.
Ліцензія
Відповідно до цих Умов Радько В. В. надає вам обмежену, невиключну, відкличну, іменну ліцензію, що не підлягає субліцензуванню, на: (i) доступ до Додатків і використання Додатків на вашому особистому пристрої виключно з метою користування Послугами; (ii) використання будь-якого вмісту, інформації та супутніх матеріалів і отримання доступу до них через надання Послуг виключно для особистого, некомерційного використання. Будь-які права, які явно не передбачено цим документом, зберігаються за Радько В. В. і її ліцензіарами.
Обмеження
Ви не маєте права: (i) видаляти будь-які згадки про авторське право, торговельну марку або інші вказівки правовласника з будь-якої частини Послуг; (ii) відтворювати, змінювати, підготовляти похідні роботи, які ґрунтуються на Послугах, розподіляти, передавати права на використання Послуг, здавати в оренду, продавати, перепродавати, передавати, оприлюднювати, привселюдно виконувати, пересилати, передавати в ефір або інакше використовувати Послуги, якщо Радько В. В. не було надано на це відповідного дозволу; (iii) декомпілювати, перепроектовувати або демонтувати Послуги, крім випадків, передбачених чинним законодавством; (i) прив’язуватися до будь-якої частини Послуг, дзеркально відображати будь-яку частину Послуг або створювати фрейм будь-якої частини Послуг; (v) виконувати або запускати будь-які програми або сценарії з метою очищення, індексації, розгляду чи застосування іншого способу збору даних будь-якої частини Послуг або незаконного ускладнення, унеможливлення виконання та/або обмеження функціональності будь-якого аспекту Послуг; або (vi) намагатися отримати несанкціонований доступ до Послуг чи порушити будь-який аспект Послуг або пов’язаних із ними систем чи мереж.
Надання Послуг
Ви визнаєте, що доступ до різних частин Послуг може надаватися під різними брендами Радько В. В. або як варіанти замовлень, пов’язані з перевезеннями або логістичними послугами, зокрема замовлення перевезень, які зараз іменовані ОК! Taxi, Отличное такси, Личное такси. Класс такси. Ви також визнаєте, що Послуги, доступні під такими брендами або як варіанти замовлень, можуть надаватись: (i) окремими дочірніми компаніями або афілійованими особами Радько В. В.; або (ii) незалежними сторонніми постачальниками, зокрема водіями транспортних компаній, власниками дозволів на чартер або подібних дозволів на перевезення, власниками санкцій або ліцензій.
Послуги та контент сторонніх постачальників
Послуги можуть бути доступні або надаватися шляхом використання послуг і контенту сторонніх постачальників (зокрема, рекламного характеру), які Радько В. В. не контролює. Ви визнаєте, що до використання вами таких послуг і контенту сторонніх постачальників можуть застосовуватися різні умови використання та політики конфіденційності. Радько В. В. не підтримує такі послуги й контент сторонніх постачальників і за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які продукти або послуги таких сторонніх постачальників. Крім того, корпорації Apple Inc., Google, Inc., Microsoft Corporation або Blackberry Limited і/або їхні відповідні міжнародні дочірні компанії й афілійовані особи виступають сторонніми бенефіціарами за умовами цього договору, якщо ви отримуєте доступ до Послуг за допомогою Додатків, розроблених відповідно для Apple iOS, Android і Microsoft Windows або мобільних пристроїв Blackberry. Ці сторонні бенефіціари не виступають сторонами за цим договором і в жодному разі не несуть відповідальності за надання або підтримку Послуг. Ваш доступ до Послуг із використанням цих пристроїв має здійснюватися відповідно до умов, викладених у відповідних правилах користування послугами сторонніх бенефіціарів.
Форма власності
Послуги та всі права, викладені в цьому документі, виступають і залишаються власністю Радько В. В. або її ліцензіарів. Ні ці Умови, ні використання вами Послуг не передають і не надають вам прав: (i) на Послуги або пов’язані з ними права, крім обмеженої ліцензії, наданої вище; і (ii) на використання фірмового найменування, логотипів, найменувань продуктів або послуг, торговельних марок або знаків обслуговування Радько В. В. чи її ліцензіарів або посилань на них.
3. Користування Послугами
Облікові записи користувачів
Щоб використовувати Послуги в максимальному обсязі, ви маєте зареєструватися та створити активний особистий користувацький Службовий обліковий запис («Обліковий запис»). Ви можете зареєструвати Обліковий запис, якщо вам виповнилося принаймні 18 років або ви досягли повноліття у своїй юрисдикції (якщо воно настає раніше). Під час реєстрації Рахунку ви маєте надати Радько В. В. певну особисту інформацію, а саме: своє повне ім’я, адресу, номер мобільного телефону та вік, а також указати принаймні один дійсний спосіб оплати (реквізити кредитної картки або авторизованої платіжної служби). Ви погоджуєтеся забезпечити точність, повноту й актуальність даних свого Облікового запису. Якщо ви не в змозі забезпечити точність, повноту й актуальність даних свого Облікового запису, зокрема наявність дійсного способу оплати, це може привести до припинення доступу до Послуг і їх використання або до розірвання Радько В. В. цієї Угоди з вами. Ви несете відповідальність за всі дії, що виконуються з вашого Облікового запису, і погоджуєтеся за жодних обставин не розголошувати свої ім’я користувача та пароль. Ви не можете володіти кількома Обліковими записами, якщо Радько В. В. не надала на це відповідного дозволу.
Вимоги до користувача і його поведінки
Послуги не надаються особам, яким не виповнилося 18 років. Ви не маєте права дозволяти третім особам використовувати ваш Обліковий запис, а також дозволяти особам, яким не виповнилося 18 років, отримувати транспортні або логістичні послуги від Сторонніх постачальників, якщо ви не супроводжуєте таких осіб. Вам заборонено передавати права на Обліковий запис або іншим способом передавати свій Обліковий запис будь-якій іншій фізичній або юридичній особі. Користуючись Послугами, ви погоджуєтеся дотримуватися чинного законодавства. При цьому ви можете використовувати Послуги тільки в законних цілях (наприклад, не можна перевозити заборонені або небезпечні матеріали). Використовуючи Послуги, ви зобов’язуєтеся не створювати незручності, занепокоєння, ускладнення або матеріальні збитки ні Сторонньому постачальнику, ні будь-якій іншій стороні. У певних випадках вас можуть попросити надати посвідчення особи, щоб ви могли отримати доступ до Послуг або скористатися ними. При цьому ви погоджуєтеся, що можете втратити доступ до Послуг або можливість скористатися ними, якщо відмовитеся надати посвідчення особи.
Текстові повідомлення
Створюючи Обліковий запис, ви погоджуєтесь отримувати текстові повідомлення (SMS), що є невіддільною частиною процесу користування Послугами. Ви можете відмовитися від отримання SMS від Радько В. В. у будь-який час, надіславши електронний лист за адресою oktaxiua@i.ua
і вказавши, що ви більше не бажаєте отримувати такі повідомлення за номером телефону мобільного пристрою, на який вони надходять. Ви визнаєте, що відмова від отримання SMS може позначитися на використанні вами Послуг.
Промокоди.
Радько В. В. на власний розсуд може створювати промокоди, які можуть використовуватися для зарахування на баланс Облікового запису, забезпечувати інших функцій або надавати будь-яку вигоду, пов’язану з Послугами та/або послугами Сторонніх постачальників, згідно з будь-якими додатковими умовами, які Радько В. В. установлює щодо використання промокодів («Промокоди»). Ви погоджуєтеся, що Промокоди: (i) слід використовувати законним способом для цільової аудиторії та з належною метою; (ii) не можна жодним чином дублювати, продавати, передавати або оприлюднювати (наприклад, розміщувати на громадській платформі або публікувати іншим способом), якщо тільки компанія Ok taxi не надала на це відповідного дозволу; (iii) можуть бути визнані недійсними Радько В. В. у будь-який час і з будь-якої причини без виникнення зобов’язань Радько В. В.; (iv) можна використовувати тільки відповідно до певних умов, які Радько В. В. установлює для такого промокоду; (v) не можна обмінювати на готівку; (vi) строк їхньої дії може минути до моменту використання. Радько В. В. залишає за собою право скасувати або відкликати кредити та інші функції чи вигоди, отримані за допомогою Промокодів вами або будь-яким іншим користувачем, якщо дійде висновку, що використання або погашення Промокодів відбувається помилковим, нечесним чи незаконним способом або порушує умови використання Промокодів чи цих Умов.
Контент, який надає користувач.
Радько В. В. може на власний розсуд дозволити вам під час використання її Послуг час від часу надавати, завантажувати, публікувати або іншим способом пропонувати їй контент у формі тексту, аудіо- і/або відеоматеріалів і відомостей, зокрема коментарі та відгуки, пов’язані з Послугами, запитами на технічну підтримку та участю в конкурсах і рекламних акціях («Користувацький контент»). Будь-який Користувацький контент, який ви надаєте, залишається вашою власністю. Однак, передаючи Радько В. В. Користувацький контент, ви надаєте їй міжнародну, безстрокову, безповоротну, неіменну ліцензію (без оплати роялті) з правом субліцензувати, використовувати, копіювати, змінювати, переробляти, розповсюджувати, оприлюднювати, привселюдно використовувати або будь-яким іншим способом використовувати такий Користувацький контент у всіх форматах і каналах поширення, відомих у цей час або розроблених пізніше (як у зв’язку з Послугами й бізнесом Радько В. В., так і у зв’язку із сайтами й послугами третіх осіб), без подальшого сповіщення або одержання від вас згоди та без вимоги оплати на вашу адресу або на адресу будь-якої іншої фізичної або юридичної особи.
Цим ви заявляєте й гарантуєте, що: (i) тільки ви володієте всім Користувацьким контентом або маєте всі права, ліцензії, погодження й дозволи, щоб надати Радько В. В. ліцензію на Користувацький контент, як це зазначено вище; (ii) ні Користувацький контент, ні надання, завантаження, публікування або оприлюднення вами такого Користувацького контенту, ні використання Радько В. В. такого Користувацького контенту, як це дозволено цим документом, не порушують прав інтелектуальної власності чи авторських прав третіх осіб, або прав на гласність чи приватне життя та не призводять до порушення чинного законодавства чи правових норм.
Ви погоджуєтеся не надавати Користувацький контент ганебного, наклепницького, ненависного, насильницького, непристойного, порнографічного, незаконного або образливого характеру, як це визначає Радько В. В. на власний розсуд, незалежно від того, чи захищене законом надання таких матеріалів . Радько В. В. може (але не зобов’язана) розглядати, контролювати або видаляти Користувацький контент на власний розсуд у будь-який час і з будь-якої причини без надсилання вам повідомлення.
Доступ до мережі та пристрої.
Ви несете відповідальність за отримання доступу до мережі передавання даних, необхідного для використання Послуг. Під час отримання доступу до Послуг або їх використання за допомогою бездротового пристрою може стягуватися плата за надсилання SMS і передавання даних за тарифами вашої мережі мобільного зв’язку. Ви зобов’язані сплачувати ці витрати. Ви несете відповідальність за придбання й оновлення сумісної апаратури або пристроїв, необхідних для отримання доступу до Послуг і Додатків для їхнього використання, а також для отримання будь-яких їхніх оновлень. Радько В. В. не гарантує функціонування Послуг або будь-якої їхньої частини на конкретній апаратурі або пристрої. Крім того, надання Послуг може перериватись або затримуватися через роботу мережі Інтернет і електронних засобів зв’язку.
4. Оплата
Ви визнаєте, що використання Послуг може привести до виникнення зобов’язання з оплати послуг або товарів, які ви отримуєте від Стороннього постачальника («Збори»). Щойно ви отримаєте послуги або товари через використання Послуг, Радько В. В. допоможе вам сплатити відповідні Збори, діючи від імені Стороннього постачальника та в ролі його агента з отримання оплати з обмеженими повноваженнями. Оплата Зборів таким способом тотожна оплаті, здійсненій вами безпосередньо на користь Стороннього постачальника. Якщо це вимагається законом, Збори включатимуть відповідні податки. Збори, які ви сплатили, не можна повернути або компенсувати, якщо тільки це не передбачено Радько В. В.. Ви маєте право запитувати в Стороннього постачальника зниження розміру Зборів з оплати послуг або товарів, отриманих вами від такого Стороннього постачальника, у момент отримання цих послуг або товарів. Радько В. В. відповідно відреагує на будь-яке прохання Стороннього постачальника змінити розмір Зборів за надання певних послуг або товарів.
Усі Збори підлягають негайній оплаті; при цьому оплата проводиться через Радько В. В. із використанням основного способу оплати, вибраного у вашому Обліковому записі. Для проведення оплати Радько В. В. надсилає вам зручну форму оплати . Якщо ваш основний спосіб оплати, зазначений в Обліковому записі, виявиться простроченим, недійсним або непридатним до використання з будь-яких інших причин, ви погоджуєтеся, що Радько В. В. як агент з обмеженими повноваженнями з отримання оплати для Стороннього постачальника може використати додатковий спосіб оплати, зазначений у вашому Обліковому записі (якщо передбачено).
У відносинах між вами й Радько В. В. остання залишає за собою право будь-коли на власний розсуд визначати, видаляти та/або змінювати розмір Зборів за надання будь-яких послуг або товарів, отриманих через використання Послуг. Крім того, ви визнаєте й погоджуєтеся, що Збори, чинні в певних географічних районах, можуть суттєво збільшуватися в періоди високого попиту. Радько В. В. буде докладати обґрунтованих зусиль, щоб повідомляти вас про можливе виникнення зобов’язань з оплати зборів за умови, що ви нестимете відповідальність за сплату Зборів у своєму Обліковому записі незалежно від вашої поінформованості про наявність таких Зборів або сум, що підлягають оплаті. Радько В. В. може час від часу надавати певним користувачам спеціальні пропозиції й знижки, які можуть зменшувати розмір зборів, що стягуються за аналогічні або схожі послуги чи товари, отримані через використання Послуг. При цьому ви погоджуєтеся, що такі спеціальні пропозиції й знижки, які ви не отримали, не мають чинити жодного впливу на використання вами Послуг або на сплату чинних Зборів. Ви можете будь-коли відмовитися від замовлених послуг або товарів Стороннього постачальника до доставки замовлення таким Стороннім постачальником.
Ця платіжна структура призначена, щоб забезпечити здійснення оплати Сторонньому постачальнику за надані послуги або товари в повному розмірі. Крім послуг таксі, замовлених через Додаток, Радько В. В. не розглядає жодну частину вашої оплати як чайові або винагороду Сторонньому постачальнику. Будь-яка заява Радько В. В. (на веб-сайті Радько В. В., у Додатку або в рекламних матеріалах Радько В. В.) про те, що чайові є «добровільними», «необов’язковими» та/або «включеними» в платежі, які ви здійснюєте для оплати наданих послуг або товарів, не означає, що Радько В. В. надає Сторонньому постачальнику будь-які додаткові кошти, крім описаних вище. Попри те, що ви на власний розсуд можете сплатити додаткові суми як винагороду Сторонньому постачальнику, який надає вам послуги або товари через використання вами Послуг, ви погоджуєтеся з тим, що не зобов’язані цього робити. Сплата будь-яких винагород відбувається за вашою ініціативою. Отримавши послуги або товари через використання Послуг, ви зможете дати їм оцінку й залишити додатковий відгук про свого Стороннього постачальника.
Збори за ремонт або чищення.
Під час використання Послуг ви несете відповідальність за оплату ремонту після пошкодження транспортного засобу й майна Стороннього постачальника або за витрати, понесені через чищення транспортного засобу або майна, які перевищують витрати на звичайне чищення або усунення наслідків звичайного використання («Ремонт або чищення»). Якщо Сторонній постачальник повідомляє про потребу в Ремонті або чищенні й такий запит на Ремонт або чищення обґрунтовано підтверджено Радько В. В., остання зберігає за собою право забезпечити оплату обґрунтованих витрат на такий Ремонт або чищення від імені Стороннього постачальника, використовуючи ваш спосіб оплати, вибраний вами у вашому Обліковому записі. Належну суму буде перераховано Радько В. В. відповідному Сторонньому постачальнику без відшкодування.
5. Правові застереження. Обмеження відповідальності. Гарантія відшкодування збитків
ПРАВОВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ.
ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ЗА ПРИНЦИПОМ « ЯК Є» І «ЗА НАЯВНОСТІ». МЕЛЬНИК Е. В. ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ЗАЯВ І ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ АБО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ, ЯВНО НЕ ВИЗНАЧЕНИХ ЦИМИ УМОВАМИ, ЗОКРЕМА ВІД НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. КРІМ ТОГО, МЕЛЬНИК Е. В. НЕ РОБИТЬ ЗАЯВ І НЕ НАДАЄ ПОРУК І ГАРАНТІЙ НАДІЙНОСТІ, СВОЄЧАСНОСТІ, ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ЧИ ДОСТУПНОСТІ ПОСЛУГ АБО БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ ЧИ ТОВАРІВ, ЯКІ ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ, АБО ТОГО, ЩО ПОСЛУГИ НАДАВАТИМУТЬСЯ БЕЗПЕРЕРВНО ЧИ БЕЗВІДМОВНО. Радько В. В. НЕ ГАРАНТУЄ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ, БЕЗПЕКИ АБО МОЖЛИВОСТЕЙ СТОРОННІХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ. ТІЛЬКИ ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВСІ РИЗИКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАМИ ПОСЛУГ І ЗАМОВЛЕНИХ ЧЕРЕЗ НИХ ПОСЛУГ АБО ТОВАРІВ, У МАКСИМАЛЬНОМУ ОБСЯЗІ, ПЕРЕДБАЧЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ.
ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.
Радько В. В. НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ШТРАФНІ, НЕПЕРЕДБАЧЕНІ, ФАКТИЧНІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА ВТРАЧЕНИЙ ПРИБУТОК, ВТРАЧЕНІ ДАНІ, ТІЛЕСНІ ПОШКОДЖЕННЯ АБО МАТЕРІАЛЬНІ ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ПОСЛУГАМИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ ОБУМОВЛЕНІ ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГ, НАВІТЬ ЯКЩО Радько В. В. ПОПЕРЕДИЛИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ НАСТАННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Радько В. В. НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЗОБОВ’ЯЗАННЯ АБО ВИТРАТИ, ЩО ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК: (i) ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ПОСЛУГ, ЗДІЙСНЕННЯ ДІЙ ІЗ МЕТОЮ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ АБО ВІДСУТНОСТІ У ВАС МОЖЛИВОСТІ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО ПОСЛУГ АБО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇХ; І (ii) БУДЬ-ЯКОЇ УГОДИ АБО ВІДНОСИН МІЖ ВАМИ Й БУДЬ-ЯКИМ СТОРОННІМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ, НАВІТЬ ЯКЩО Радько В. В.  БУВ ПОПЕРЕДЖЕН ПРО МОЖЛИВІСТЬ НАСТАННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Радько В. В. НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАТРИМКУ В НАДАННІ ПОСЛУГ АБО ВІДСУТНІСТЬ ДОСТУПУ ДО НИХ ІЗ ПРИЧИН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ПОЗА РОЗУМНИМ КОНТРОЛЕМ ІЗ ЇЇ БОКУ. ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО СТОРОННІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ, МОЖУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ СПІЛЬНУ ДОСТАВКУ ТА НЕ МАТИ ПРОФЕСІЙНИХ ЛІЦЕНЗІЙ АБО ДОЗВОЛІВ. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН ПОВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Радько В. В. ПЕРЕД ВАМИ У ЗВ’ЯЗКУ З НАДАВАНИМИ ПОСЛУГАМИ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ 200 (ДВІСТІ) ЄВРО ЗА ВСІМА ЗБИТКАМИ, ВИТРАТАМИ ТА ПІДСТАВАМИ ДЛЯ ПОЗОВУ.
ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПОСЛУГИ Радько В. В., ЩОБ ЗАМОВЛЯТИ ПОСЛУГИ СТОРОННІХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ І ПЛАНУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ, НАДАВАТИ ТОВАРИ АБО ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ, ОДНАК ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО Радько В. В. НЕ МАЄ ПЕРЕД ВАМИ ЖОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ І НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й НАДАННЯ ВАМ ТОВАРІВ АБО ЛОГІСТИЧНИХ ПОСЛУГ СТОРОННІМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ, КРІМ ВИПАДКІВ, ЯВНО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЦИМИ УМОВАМИ. ОБМЕЖЕННЯ Й ПРАВОВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ 5 НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ЗМІНИ ВАШИХ ПРАВ ЯК СПОЖИВАЧА, ЯКІ НЕ МОЖНА ВИКЛЮЧИТИ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.
Гарантія відшкодування збитків.
Ви погоджуєтеся відшкодувати збитки й звільнити Радько В. В. і її посадових осіб, директорів, співробітників і агентів від будь-яких позовів, вимог, збитків, зобов’язань і видатків (зокрема, судових витрат), що виникли внаслідок або у зв’язку з: (i) використанням вами Послуг або послуг чи товарів, отриманих через використання Послуг; (ii) порушенням вами будь-яких положень цих Умов; (iii) використанням Радько В. В. вашого Користувацького контенту; або (iv) порушенням вами прав будь-якої третьої особи, зокрема прав Сторонніх постачальників.
6. Застосовне право. Арбітраж
Якщо інше не зазначено в цьому документі, ці Умови регулюються й тлумачаться винятково відповідно до законодавства України, Будь-які суперечки, конфлікти й протиріччя, що виникають унаслідок або загалом у зв’язку з використанням Послуг, що надаються, або із застосуванням цих Умов, зокрема такі, що стосуються його дійсності, тлумачення або позовної чинності («Суперечки»), спочатку в обов’язковому порядку передаються для примирення сторін у рамках процедури посередництва відповідно до регламенту дружнього вирішення спорів Міжнародної торговельної палати («Примирливий регламент МТП»). Якщо зазначену суперечку не було врегульовано протягом 60 (шістдесяти) днів після подачі клопотання про спрямування суперечки для примирення сторін відповідно до зазначеного Примирливого регламенту МТП, така суперечка вирішується винятково й остаточно в арбітражному порядку відповідно до Арбітражного регламенту Посередницька процедури й/або арбітражний розгляд відбуваються українською мовою. Проте якщо ви не розмовляєте українською, у цьому випадку посередництво й/або арбітраж проводиться російською та вашою рідною мовою. Існування й утримування досудового врегулювання й арбітражного провадження, включаючи документи й записки, представлені сторонами, переписку з посередником із питань урегулювання, а також переписку, накази й рішення, винесені єдиним арбітром, є строго конфіденційними й не можуть розкриватися третім особам без прямої письмової згоди іншої сторони, якщо тільки: (i) розкриття третім особам обґрунтовано необхідно в контексті проведення досудового врегулювання або арбітражного розгляду; а також (ii) третя особа беззастережно погоджується в письмовій формі взяти на себе зобов’язання із захисту конфіденційності, передбачені цим Договором.
7. Інші положення
Претензії про порушення авторського права.
Претензії про порушення авторського права слід посилати агентові, призначеному Радько В. В. Відвідайте веб-сторінку за адресою http://ok.lt.ua/p0009.htm щоб дізнатися його адресу й отримати додаткові відомості.
Повідомлення.
Радько В. В. може надсилати сповіщення за допомогою загального повідомлення про Послуги електронною або традиційною поштою, які ви вказали у своєму Обліковому записі. Ви можете надсилати повідомлення Радько В. В. за наступною адресою: м. Київ, Чупринки, 5, оф 65.
Загальні положення.
Ви не можете поступатися своїми правами, передбаченими цими Умовами, або передавати їх повністю або частково без попереднього письмового дозволу Радько В. В.. Ви даєте згоду Радько В. В. поступатися своїми правами, передбаченими цими Умовами, або передавати їх повністю чи частково, зокрема: (i) дочірній компанії або афілійованій особі; (ii) покупцеві акцій, бізнесу або активів Радько В. В.; або (iii) наступникові, що виникне внаслідок злиття компаній. Відносини між вами, Радько В. В. і Сторонніми постачальниками та використання вами Послуг не передбачають створення жодного спільного підприємства, товариства, агентства або відносин зайнятості, попри наявність угоди між вами й Радько В. В.
Якщо відповідно до законодавства певне положення цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або повністю чи частково позбавленим позовної чинності, це положення або його частина вважатиметься таким, що не входить до складу цих Умов у відповідному обсязі, а законність, дійсність і можливість застосування іншої частини цих Умов не буде порушено. У такому разі сторони замінять незаконне, недійсне або позбавлене позовної чинності положення (його частину) законним, дійсним положенням (його частиною), що має позовну чинність і максимально схожу дію до незаконного, недійсного положення (його частини) або положення (його частини), що не втратило позовної чинності, з урахуванням змісту й мети цих Умов. Ці Умови є повною домовленістю сторін відносно її суті. Вони заміняють собою всі попередні або наявні домовленості чи зобов’язання з таких же питань. У цих Умовах слова «зокрема» і «включно» означають «зокрема, без обмежень».